Pobyt Noc pro dva v zámeckém hotelu v Posázaví vás zavede do hotelu, který je postaven v zámeckém stylu a mimo kvalitního ubytování Vám nabídne lahodnou polopenzi v hotelové restauraci i pestré relaxační vyžití v čele s neomezeným vstupem do wellness s vnitřním a venkovním bazénem a whirpoolem.

Zde je kompletní program pobytu Romantická noc na zámečku: tentokrát se můžete těšit na ubytování v hotelu, který je postaven v zámeckém stylu a nachází se jen 20 Km od Prahy v Posázaví. Po příjezdu budete přivítání lahví vína a mísou ovoce na pokoji. Během pobytu pro Vás bude připravena lahodná polopenze v hotelové restauraci (viz Stravování). Dále nechybí slíbené relaxační vyžití. V ceně pobytu je zahrnuto neomezené využívání hotelového relaxačního centra, které obsahuje vnitřní bazén s whirlpoolem a v letních měsících i venkovní bazén. Pestré sportovní možnosti, které hotel nabízí či výlet nedaleké Konopiště vhodně doplní vydařený pobyt.

K Romantické noci na zámečku lze doobjednat
K pobytu Romantická noc na zámečku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o druhou noc se snídaní – 2 499 Kč, 2) Doplatek za apartmá s oddělenou ložnicí místo pokoje – 2 600 Kč, 3) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby – 3 199 Kč, 4) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a občerstvení na pokoji – 799 Kč, 5) Balíček Relaxace – klasická masáž pro pána a masáž lávovými kameny pro dámu – 2 000 Kč, 6) Balíček Harmonie – terapeutická masáž pro dámu a masáž lávovými kameny pro pána – 2 100 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Kvalitně zařízené pokoje Vám nabídnou vysoký standard ubytování. Do výbavy každého pokoje patří TV se SAT, minibar, radiobudík, telefon s přímou volbou, WIFI připojení k internetu a vysoušeč vlasů. Koupelna s denním světlem je vybavena vanou. Do pokoje je možné přidat dětskou postýlku.

Stravování
V ceně pobytu Romantická noc na zámečku je zahrnuta polopenze. Snídani si vychutnáte buďto formou švédských stolů nebo se servisem až do postele. Večeře formou výběru z menu pro Vás bude připravena v hotelové restauraci., která nabízí výběr jídel z české a mezinárodní kuchyně (pro zájemce lze připravit i dietní či vegetariánské menu) i nabídku kvalitních vín. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s otevřeným krbem. Celoročně je k dispozici bar s výběrem lahodných drinků.

Lokalita pobytu na zámečku
Střední Čechy – Benešovsko – Posázaví

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet po okolí.

Ostatní
Pobyt Romantická noc na zámečku lze uskutečnit i na delší dobu například na víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 499 Kč pro pár), v ceně pobytu je zahrnuto parkování na uzavřeném parkovišti (za poplatek lze doobjednat i možnost garážování Vašeho vozu), domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi, hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty.

Cena pobytu je 4 299,- Kč za dvě osoby, bodová hodnota: 172

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)