Pojďte se vypravit na romantický zámek, který je přezdíván barokní perlou české architektury. Komfortní ubytování v zámeckých pokojích, polopenze v čele s romantickými večeřemi v zámecké restauraci, privátní pronájem moderního zámeckého wellness centra a klasické relaxační masáže jsou jen některá lákadla tohoto pobytu na zámku.

Zde je kompletní program pobytu Víkend na barokním zámku: ubytujeme vás na barokním šlechtickém sídle postaveném na přelomu 17. a 18. století. Zámecké pokoje zařízené v tradičním duchu se stylovým nábytkem nejen vytvoří jedinečnou atmosféru, ale poskytnou i komfortní ubytování. Po příjezdu bude pro vás připravena láhev vína.

Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na romantických tříchodových večeřích v zámecké restauraci. Pro příjemné chvíle relaxace je součástí zámeckého pobytu i privátní pronájem moderního zámeckého wellness centra, které obsahuje whirpool, saunu, hydromasážní sprchy, tepidárium a odpočinkovou zónu. Jako bonus jsou navíc do programu pobytu zařateny relaxační masáže zádové sestavy pro každého z páru. Procházka zámeckou zahradou i okolní naučné stezky vhodně doplní program vydařeného pobytu.

K Pobytu pro dva na barokním zámku lze doobjednat
K pobytu Víkend na barokním zámku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů – 3 500 Kč, 2) Balíček Beauty Relax – Luxusní 90 minutová čokoládová kůra pro dámu, klasická masáž celého těla pro pána – 2 499 Kč, 3) Balíček Zámecká relaxace – pro dámu aromatická masáž celková, pro pána thajská masáž – 2 299 Kč, 4) Vyjížďka na koních zámeckou oborou – 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Prostorné a stylově zařízené pokoje přímo v prostorách historického zámku potěší i náročné klienty. Samozřejmostí je sociální zařízení, chladnička s minibarem, TV s plochou obrazovkou, trezor, vysoušeč vlasů či přípojka k internetu. Pokoje jsou vybaveny v tradičním zámeckém stylu.

Stravování
Během pobytu Víkend na barokním zámku si pochutnáte na lahodné polopenzi – snídaně formou švédských stolů doplní romantické večeře pro dva formou tříchodového menu ve stylové zámecké restauraci. V letních měsících je možné využít příjemné posezení na zámecké terase, ze které je nádherný pohled na zahradu a navazující oboru.

Zajímavosti okolí
Víkend na barokním zámku Vás zavede do Mělnicko – Kokořínského regionu, který nabízí mnoho možností na zajímavé výlety. Do nedalekého Mělníka se můžete vydat za kulturou, historií, ale třeba i na návštěvu muzea vinařství. Do CHKO Kokořínsko na túru, cyklovýlet nebo romantickou procházku malebnou přírodou se skalními městy či samotným hradem Kokořín. Mezi další doporučená místa patří renesanční zámek Nelahozeves, hrad Houska nebo rozhledna Vrátenská hora.

Lokalita víkendu na zámku
Střední Čechy – Mělnicko

Ostatní
Romantický pobyt Víkend na barokním zámku je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na 4 dny či delší dobu (cena za noc navíc včetně snídaně je 3 500 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty.

Cena pobytu je 9 999 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 400

 

 

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)