Načerpejte energii během ayurvédského pobytu v oblíbených středočeských lázních. Kvalitní ubytování, lahodná strava i relaxační program v čele s ayurvédskou kúrou jsou garancí příjemně stráveného času v Poděbradech.

Zde je kompletní program Ayurvédského pobytu v Poděbradech: tentokrát Vám nabídneme ubytování v oblíbeném lázeňském hotelu, který se nachází na ideálním místě jak na procházky podél řeky Labe, tak směrem na lázeňskou kolonádu s fontánou. Kvalitní ubytování doplníme o lahodnou polopenzi. Snídani formou bufetu doplní servírovaná večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci.

A nechybí ani slíbená porce relaxace. Společně si vychutnáte parní lázeň s aromaterapií. Pro pána bude připravena klasická masáž zádové sestavy a dáma si zase vychutná masáž lávovými kameny. A jako zlatý hřeb relaxačního programu bude pro každého z páru připravena uklidňující celotělová ayurvédská olejová masáž. Jistě se i vydáte na procházku do krásně upravených lázeňských parků, ochutnáte místní prameny, posedíte u fontány nebo třeba vyzkoušíte mnoho kilometrů cyklostezek vedoucích přímo od hotelu.

K Ayurvédskému pobytu v Poděbradech lze doobjednat
K pobytu v Poděbradech je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně – 2 190 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a kytice růží pro dámu na pokoji – 999 Kč , 3) Golf – lekce golfu pod vedením zkušeného trenéra 1 500 Kč, 4) Balíček masáží – pro dámu klasická masáž, pro pána reflexní masáž – 1 600 Kč, 5) Balíček Radost – 2x akupunkturní čínská masáž a vyjížďka na koních pro dva 2 600 Kč, 6) Balíček Relax Speciál – masáž éterickými oleji pro dámu, rekondiční masáž pro pána 1 500 Kč, 7) Balíček Lady – manikúra nebo pedikúra a kompletní kosmetické ošetření pro dámu – 2 000 Kč, 8) Balíček Gold – kompletní kosmetické ošetření pro dámu a celková rekondiční masáž pro pána – 2 400 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Stylově vybavené pokoje oblíbeného lázeňského hotelu Vám poskytnou velice příjemné ubytování. Součástí každého pokoje je TV se satelitním příjmem, minibar, telefon, koupelna s vanou nebo se sprchovým koutem, toaleta a u některých pokojů klimatizace. Pokoje nabízí výhled na poděbradský zámek nebo na řeku Labe.

Stravování
Součástí balíčku Ayurvédský pobyt v Poděbradech je polopenze. Snídaně formou bufetu doplní večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Lahodné pokrmy a příjemné posezení v hotelové restauraci jsou v letních měsících ještě doplněny o možnost využít venkovní terasu s výhledem na Labe.

Lokalita wellness pobytu
Poděbrady – Střední Čechy (hotel se nachází u zámku přímo v centru Poděbrad)

Ostatní
Ayurvédský pobyt v Poděbradech je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc s polopenzí je 2 790 Kč), Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat na pobyt s Vámi.

Cena pobytu je 8 599 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 344

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)