Karlovy Vary dlouhodobě patří mezi naše nejoblíbenější lázně. Vypravte se tedy za odpočinkem do 4* hotelu, pochutnejte si na polopenzi, relaxujte v privátním whirpoolu s koktejlem v ruce, v bazénu nebo při masážích a zábalech během pobytového balíčku Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva.

Zde je kompletní program pobytu Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva: jak již úvod napověděl, tentokrát pro Vás máme připraveno ubytování v oblíbeném hotelu 4* standardu. Celosvětově proslavené lázně ve kterých probíhaly léčebné pobyty již od 14. století, si Vás svoji atmosférou jistě získají. Procházka po lázeňské kolonádě, ochutnávka některého z pramenů, lázeňských oplatek či tradiční karlovarské Becherovky by během pobytu neměla být opomenuta.

Součástí balíčku Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva je stravování formou polopenze (snídaně švédskými stoly a večeře formou výběru z menu). Relaxovat budete moci během privátního pronájmu whirpoolu a sauny se skleničkou lahodného koktejlu v ruce. Hotelový bazén Vám bude k dispozici bez omezení po celý pobyt a samozřejmě nechybí ani relaxační procedury. Pro dámu bude připravena aromatická masáž zádové sestavy a zkrášlující medový zábal, pán se může těšit na klasickou masáž zad a rašelinový zábal. Vypravte se tedy poznat Karlovy Vary a užít si vydařený pobyt plný relaxace.

K pobytu v Karlových Varech lze doobjednat
K pobytu Karlovy Vary – lázně pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně pro pár – 2 600 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze pro pár – 3 300 Kč, 3) Welcome set po příjezdu do hotelu – láhev sektu a květina pro dámu na pokoji – 899 Kč, 4) Balíček Spa Deluxe – celková masáž éterickými oleji pro dámu, havajská masáž pro pána – 2 399 Kč, 5) Balíček Relax speciál – reflexní masáž pro dámu a podvodní masáž pro pána – 1 499 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Komfortně zařízené pokoje hotelu 4* standardu Vám poskytnou příjemné ubytování. Každý pokoj je vybaven koupelnou a WC, TV se SAT, telefonem, fénem, trezorem, minibarem a připojením na internet. V případě zájmu je možné zajistit dětskou postýlku.

Stravování
V ceně balíčku Karlovy Vary – lázeňský pobyt pro dva je zahrnuta polopenze. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a večeřích formou tříchodového menu. Stylově zařízená hotelová restaurace Vám během pobytu v lázních nabídne kvalitní gastronomii. V letních měsících je možné využít k posezení i venkovní terasu.

Lokalita pobytu v lázních
Karlovy Vary

Zajímavosti okolí
Karlovy Vary jsou celosvětově proslulým lázeňským centrem, které Vám poskytne mnoho možností na zajímavý program. Zde je několik míst, které byste určitě měli navštívit: Vřídlo – karlovarská terma tryskající do výšky 12 metrů, Mlýnská kolonáda – největší lázeňská stavba v Karlových Varech či muzeum Jana Bechera, kde si budete moci prohlédnout historii výroby proslaveného bylinného likéru a samozřejmě ho i ochutnat.

Ostatní
Pobyt Karlovy Vary – lázně pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 600 Kč), parkování je možné před hotelem případně lze za poplatek 150 Kč/den využít parkovací dům (též vedel hotelu), hotel i hotelová restaurace jsou nekuřácké. Lázeňská taxa i zapůjčení županů je již zahrnuto v ceně pobytu.

Cena pobytu 7 899 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 316

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)