Romantické ubytování v hotelu ve stylu zámku v Posázaví, lahodná polopenze, pestré relaxační vyžití, relaxační masáž, neomezeně vnitřní a venkovní bazén, vířivka, mnoho možností na výlety i sportovní vyžití je pro vás připraveno pokud pro sebe nebo pro někoho blízkého zvolíte tento pobyt.

Zde je kompletní program pobytu Pohádkový víkend na zámečku: tentokrát vás vypravíme do malebného Posázaví do 4* hotelu, který je postaven v zámeckém stylu. Během pobytu si pochutnáte na polopenzi v hotelové restauraci (viz Stravování).

Součástí relaxačního programu zámeckého pobytu je klasická masáž pro dámu, kterou vhodně doplní neomezené užívání hotelového wellness centra s vnitřním bazénem, whirlpoolem a v letních měsících i s venkovním bazénem na rozlehlé hotelové zahradě. Dále hotel nabízí pestré sportovní vyžití a jeho okolí mnoho míst na vydařené výlety (například nedaleký zámek Konopiště).

K Pohádkovému víkendu na zámku lze doobjednat
K pobytu Pohádkový víkend na zámečku je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 2 700 Kč, 2) Prodloužení pobytu o noc včetně polopenze – 3 400 Kč, 3) Doplatek za luxusní apartmá s oddělenou ložnicí místo pokoje (za dvě noci) – 4 400 Kč, 4) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a občerstvení na pokoji – 799 Kč, 5) Balíček Zámecký Relax – pro dámu reflexní masáž a pro pána klasická masáž – 1 800 Kč, 6) Vyhlídkový let nad hradem Karlštejn a zámkem Dobříš pro dvě osoby – 3 199 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k Pohádkovému víkendu na zámečku doobjednat.

Ostatní služby
Zámecký hotelový resort poskytuje pestrou nabídkou služeb na doplňkový program během pobytu. Z možností vybíráme venkovní a vnitřní bazén, fitcentrum, billiard, masáže, posilovna, půjčovna kol, sauna, solárium, squash, stolní tenis, šipky a tenisový kurt. V nedalekém okolí si můžete zahrát bowling, využít golfové resorty, absolvovat projížďku na koních nebo navštívit střelnici.

Vybavení pokoje
Kvalitně vybavené pokoje hotelu 4* standardu vám poskytnou příjemné ubytování. Do výbavy každého pokoje patří TV se SAT, minibar, radiobudík, telefon, WIFI připojení k internetu a fén. Koupelna s denním světlem je vybavena vanou. Do pokoje je možné přidat dětskou přistýlku.

Stravování
V ceně pobytu Pohádkový víkend na zámečku je zahrnuta polopenze. Snídaně formou buffetových stolů doplní každý večer pobytu večeře formou výběru z menu v hotelové restauraci. Hotelová restaurace nabízí tradiční českou i mezinárodní kuchyni (pro zájemce lze připravit i dietní či vegetariánské menu) a pestrý výběr vín. Přes léto lze využít terasu a zahradní restaurací s grilem. Celoročně je k dispozici bar s výběrem lahodných drinků a v létě s hudbou k tanci.

Lokalita víkendu na zámku
Střední Čechy – Posázaví – hotelový resort se nachází nedaleko Benešova

Zajímavosti okolí
Hotel se nachází v Posázaví ve středních Čechách vzdálen pouhých 28 Km od centra Prahy. Krásná příroda, romantická údolí řeky Sázavy, zámek Konopiště s bohatými interiéry a zámeckým parkem, ale třeba i pivovar Velké Popovice nabízející exkurzi spojenou s ochutnávkou piva či hvězdárna v Ondřejově, patří mezi několik možností na zajímavý výlet.

Ostatní
Pobyt Pohádkový víkend na zámečku lze využít i kdykoliv během pracovního týdne, kdy bývá v hotelu volněji případně i na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní je 2 700 Kč), parkování na uzavřeném parkovišti je již v ceně pobytu (za poplatek lze doobjednat i možnost garážového stání), domácí mazlíček může na pobyt cestovat s vámi, hotel disponuje pokojem pro handicapované klienty.

Cena pobytu je 6499,- Kč za dvě osoby, bodová hodnota: 260

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)