Vypravte se s námi objevovat minulost do Kutné Hory. Ubytujeme vás v zrekonstruovaném hotelu, který se nachází přímo v historickém centru města, v budově z roku 1427. Čeká vás pobyt během kterého se seznámíte s krásami města, které patří na prestižní seznam UNESCO, ale nebudete ochuzeni ani o slíbený wellness program či romantickou večeři.

Zde je kompletní program pobytu v Kutné Hoře: jak již bylo zmíněno, tentokrát se můžete těšit na ubytování přímo v historickém centru Kutné Hory. Ze stylově vybavených pokojů na Vás dýchne kouzlo starých časů. Že zajímavá místa s bohatou historií jsou v Kutné Hoře skutečně na každém rohu, se přesvědčíte během procházky městem.

Dále si vychutnáte relaxační program v masážním studiu. Každý z páru si může vybrat mezi masáží lávovými kameny a klasickou relaxační masáží. Zlatým hřebem pobytu jistě bude i romantická večeře, kterou jsme pro Vás připravili na terase nebo v salonku restaurace Vily U Varhanáře, kde si lahodné tříchodové menu vychutnáte s výhledem na osvětlený chrám sv. Barbory. Snídaně si budete moci zvolit jak formou švédských stolů, tak se servisem „až do postele“.

K Víkendu v Kutné Hoře lze doobjednat
K Víkendu v Kutné Hoře je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc se snídaní – 2 300 Kč, 2) Druhá romantická večeře pro pár – 1 000 Kč, 3) Welcome set– láhev sektu a růže pro dámu – 850 Kč, 4) Balíček Relax – pro dámu čokoládová masáž, pro pána klasická masáž zádové sestavy – 1 600 Kč, 5) Prohlídka města s průvodcem – procházka městem včetně vstupů do chrámu sv. Barbory a Vlašského dvora s odborným výkladem – 1 250 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pokoje jsou stylově vybaveny masivním dřevěným nábytkem a nachází se v nich celá řada historicky cenných artefaktů, které Vás vtáhnou do bohaté minulosti domu. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna, WC, TV se SAT, vysokorychlostní internet a telefon. Jedná se o hotel kategorie 4*.

Stravování
V ceně pobytu v Kutné Hoře jsou zahrnuty snídaně formou švédských stolů či se servisem až do postele a druhý den pobytu se můžete těšit na romantickou večeři pro dva při svíčkách ve stylové restauraci u chrámu sv. Barbory, která Vás svoji atmosférou vrátí do dob největší slávy Stříbrného města.

Zajímavosti okolí
Pobyt bude probíhat v přímo v centru historické Kutné Hory, která se díky velkému množství architektonických památek může od roku 1995 pochlubit členstvím v UNESCu. Pokud se rozhodnete pro výlet do okolí, tak můžeme doporučit například zámky Žleby a Kačina, lázně Poděbrady či hrad Český Šternberk.

Lokalita víkendu pro dva
Střední Čechy – Kutná Hora (historické centrum)

Ostatní
Pobyt v Kutné Hoře je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu (cena za noc navíc je 2 300 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází uzavřené parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje i bezbariérovým pokojem.

Cena pobytu je 7 999,- Kč za dvě osoby, bodová hodnota: 320

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)