Wellness víkend pro dva vás zavede do oblíbeného hotelu 4* kategorie a nabídne pestrý relaxační program, privátní pronájem vířivky, lahodnou stravu a to vše v ideální lokalitě na výlety a relaxaci.

Zde je kompletní program pobytu Wellness víkend v Českém ráji: tentokrát jsme pro vás připravili pobyt ve wellness hotelu, který nabízí příjemné ubytování i bohaté možnosti na relaxační vyžití. Hotel zároveň leží na výborném místě na výlety po Českém ráji a Máchově kraji. Na příjemnou procházku poslouží i prosluněná hotelová zahrada jejíž kouzlo doplňují letní terasy u rybníka.

Ihned po příjezdu do hotelu budete přivítáni sladkým překvapením. Během pobytu si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na lahodné večeři formou výběru z menu doplněné o láhev vybraného vína. A jako bonus potěší čokoládové fondue.

Dále je pro každého z páru připraven peeling, masáž a čokoládový zábal v hotelovém balneo centru (v případě zájmu je procedury možné vyměnit za vyjíždku na koních – preferovanou volbu stačí úvest do objednávky). K příjemné relaxaci vhodně poslouží i hotelová vířivka – kde si budete moci vychutnat 60 minut privátně. A nechybí ani možnost zahrát si billiárd, kulečník nebo petanque.

K Wellness víkendu lze doobjednat
K pobytu Wellness víkend pro dva v Českém ráji je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o jednu noc včetně snídaně pro pár – 2 900 Kč, 2) Welcome set po příjezdu – láhev sektu a drobné pohoštění na pokoji – cena 690 Kč, 3) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje – cena 3 499 Kč pro pár, 4) Balíček Relaxace – indická masáž hlavy pro pána, reflexní masáž pro dámu – 1 350 Kč, 5) Balíček Wellness – privátní pronájem vířivky pro pár a medová masáž pro dámu – 1 790 Kč, 6) Balíček Radost – vyjíždka na koních pro pár a privátní pronájem vířivky – 1 900 Kč, 7) Balíček Sport – pronájem tenisového dvorce či kurtu na ricochet a privátní pobyt v sauně a whirpoolu – 1 500 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pokoje hotelu 4* kategorie Vám během pobytu poskytnou kvalitní ubytování. Do standardní výbavy každého pokoje patří koupelna s vanou a toaletou, televize se satelitním přijímačem, bezdrátové připojení k internetu, telefon, minibar, trezor a fén. Některé pokoje jsou i s balkónem. Na pokoj je možné přiobjednat přistýlku nebo dětskou postýlku.

Stravování
Během Wellness víkendu pro dva si pochutnáte na snídaních formou švédských stolů a na tříchodové večeři pro pár včetně láhve vína v hotelové restauraci. K dispozici Vám bude i hotelová vinárna a příjemné posezení poskytnou i dvě letní terasy.

Lokalita wellness víkendu pro dva
Střední Čechy – hotel se nachází u Mladé Boleslavi a je ideálním výchozím bodem pro výlety po Českém ráji a Máchově kraji

Zajímavosti okolí
Pobyt Wellness víkend pro dva Vám nabídne mnoho možností na poznávání krás naší vlasti. Pokud se z hotelu vypravíte směrem na severozápad může být cílem Vašeho výletu hrad Bezděz či Máchovo jezero. Jestliže zvolíte severovýchodní směr přivítá Vás Český ráj s hrady Kost či Trosky, zámky Hrubá Skála, Sychrov nebo Humprecht, ale i skalním městem Prachovskými skálami. Mezi další možnosti na výlet patří muzeum Škody Auto v nedaleké Mladé Boleslavi či zámek Mnichovo Hradiště.

Ostatní
Wellness víkend pro dva je možné absolvovat i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) nebo na delší dobu například prodloužený víkend (cena za noc navíc je 2 900 Kč pro pár včetně snídaně). Přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty (parkování je již zahrnuto v ceně pobytu), hotel nabízí bezbariérový přístup a bezbariérové pokoje. Po dohodě lze k pobytu zajistit brzký check in a pozdní check out.

Cena pobytu 7 999 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 320

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)