Stylový zámecký hotel 4* standardu nacházející se v Praze a přitom v klidném prostředí uprostřed anglického parku Vám nabídne své komnaty pro příjemně strávený romantický pobyt. Kvalitní ubytování doplní zážitkové degustační menu v zámecké restauraci, privátní pronájem hotelového wellness s whirpoolem i soukromý odvoz do centra metropole a zpět.

Zde je kompletní program balíčku Wellness pobyt na zámku s degustační večeří: zrekonstruovaný novogotický zámek uprostřed anglického parku s několika rybníky se stane Vašim novým víkendovým sídlem. Komfortní pokoje vybavené nábytkem v klasickém zámeckém stylu jistě zpříjemní váš pobyt na zámku. Po příjezdu pro vás bude připraveno na pokoji občerstvení na přivítanou a během pobytu si vychutnáte bohaté rautové snídaně a hlavně šestichodové degustační menu při svíčkách od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny z pořadu Kluci v akci (více viz Stravování).

Romantické chvíle navodí privátní pronájem whirpoolu (případně lze vyměnit za privátní pronájem sauny) v moderním zámeckém wellness centru. Idylické prostředí zámeckého hotelu jistě doplníte o návštěvu centra Prahy, které nabízí mnoho možností na poznávání, kulturu, nákupy či třeba na romantickou procházku. K tomu vám poslouží odvoz osobním řidičem ze zámeckého hotelu na Václavské náměstí a zpět, který je též součástí balíčku. Vypravte se tedy na zámecký pobyt a vychutnejte si lahodnou stravu, příjemnou relaxaci i návštěvu Prahy.

K zámeckému pobytu lze doobjednat
K zámeckému pobytu s degustační večeří je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně – 3 500 Kč pro pár, 2) Welcome set po příjezdu na pokoji – láhev výběrového vína nebo Prosecca a lehké „sousto k zakousnutí“ pro pár – 999 Kč, 3) Stylový zámecký relax – privátní pronájem zámecké sauny včetně drinku následovaný společnou klasickou relaxační masáží – 2 899 Kč, 4) Golfový kurz pro začátečníky – dvouhodinová výuka na zámeckém hřišti u hotelu pro dvě osoby s privátním trenérem – 3 200 Kč, 5) Balíček Zámecká romantika – společná celková relaxační masáž následovaná privátním pronájmem zámeckého whirpoolu včetně nápoje pro pár – 2 899 Kč, 6) Zámecký relaxační balíček – pro dámu masáž horkými lávovými kameny a pro pána čínská tlaková masáž – 2 599 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Součástí pobytového balíčku jsou stylové pokoje, které jsou komfortně vybaveny nábytkem v klasickém zámeckém stylu. Každý pokoj zámeckého hotelu disponuje vlastní koupelnou, WC, vysoušečem vlasů, televizorem se satelitním příjmem, minibarem a trezorem. Příjemný pobyt v kterémkoliv ročním období zajišťuje klimatizace, standardem je vysokorychlostní připojení na internet. Na pokoj je možné v případě zájmu připravit dětskou postýlku.

Stravování
Jedním ze zlatých hřebů pobytu jistě bude gurmánský zážitek, který Vám připraví v zámecké restauraci. Bohaté rautové snídaně na každý den pobytu doplní výběrové šestichodové degustační menu při svíčkách od zámeckého šéfkuchaře Ondřeje Slaniny – protagonisty populární kulinářské show Kluci v akci. V zámecké restauraci nabízí pokrmy založené převážně na původních recepturách klasické české a evropské kuchyně, jemně obohacených o poznatky moderní gastronomie. Pokud byste si z jídelního lístku nevybrali, tak Vám rádi vytvoří pokrmy na přání z dostupných surovin. Kuchařští mistři ze zámecké restaurace jsou připraveni naslouchat a plnit vaše gurmánská přání. Největší důraz kladou na výběr surovin, proto zpracovávají pouze suroviny lokálních pěstitelů a chovatelů. Převážná většina používaných surovin je v kvalitě BIO. Výsledkem jsou jídla pestrá, lehká a současně plná chuti, která dokonale uspokojí všechny Vaše smysly. Zámecká restaurace se může pochlubit exkluzivními interiéry, ve kterých se budete cítit skvěle. V jarních a letních měsících využijte možnosti posedět na dvou letních terasách s výhledem do zámeckého parku. V zimních měsících je otevřena zasklená zámecká terasa.

Lokalita zámeckého pobytu
Praha – hotel se nachází v klidném prostředí uprostřed stylového anglického parku a přitom s vynikající dostupností přímo do centra hlavního města

Ostatní
Zámecký pobyt s degustační večeří je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc se snídaní pro pár je 3 500 Kč), parkování je k dispozici přímo v areálu hotelu. Domácí mazlíček může na pobyt cestovat s Vámi.

Cena pobytu je 9999 Kč za dvě osoby, bodová hodnota 4010

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)