Zámecký pobyt pro dva vám přináší stylové ubytování, lahodnou polopenzi, vstup do hotelového wellness centra, celkové relaxační masáže a další zajímavý program přímo v areálu novogotického zámku.

Zde je kompletní program balíčku Zámecký pobyt pro dva: tentokrát Vás vypravíme do hotelu, který se nachází na okraji zámeckého areálu, jež je tvořen zámkem a anglickým parkem. Zámecký hotel 4 *standardu Vám poskytne své stylově zařízené pokoje.

Během pobytu nebude chybět lahodná strava i zajímavý program se zaměřením na poznávání a relaxaci. Součástí pobytu je polopenze – snídaně formou švédských stolů doplní tříchodové večeře v hotelové restauraci (případně večeře formou buffe). Jistě nevynecháte návštěvu novogotického zámku (vstupenky jsou též součástí balíčku), kde se natáčela například Zlatovláska a chybět nebude ani relaxační program. Vychutnáte si vstup do vířivky, sauny a páry v hotelovém wellness centru a relaxační masáž éterickým olejem pro každého z páru.

K Zámeckému pobytu pro dva lze doobjednat
K balíčku Zámecký pobyt pro dva je možné u nás přiobjednat následující služby: 1) Prodloužení pobytu o noc včetně snídaně formou švédských stolů – 3 000 Kč, 2) Vyhlídkový let nad dominantami Českého ráje pro pár – 3 999 Kč, 3) Balíček Zámecký relax – 1x relaxační masáž zádové sestavy pro pána a 1x hydratační péče doplněná o peeling pro dámu – cena 1 800 Kč, 4) Balíček Relaxace – medová masáž pro dámu, reflexní masáž hlavy a šíje pro pána – 1 900 Kč, 5) Balíček Luxus – masáž lávovými kameny pro dámu, klasická celková masáž pána – 1 900 Kč, 6) Balíček Ráj – privátní pronájem wellness centra na hodinu + 2x masáž zádové sestavy – 2 900 Kč. Doobjednávky k pobytu prosím uveďte v objednávkovém formuláři v kolonce Zpráva pro příjemce. Stačí uvést číslo služby, kterou si přejete k pobytu doobjednat.

Vybavení pokoje
Pokoje zámeckého hotelu standardu 4* jsou vybaveny koupelnou s WC, LCD televizorem, klimatizací, přípojkami k internetu, minibarem a trezorem. Design pokojů spojuje moderní vybavení s prvky jako kámen, dřevo, voda či zeleň, které hostům nabízejí pocit sounáležitosti s okolní přírodou Českého ráje.

Stravování
Součástí pobytu je polopenze. Snídaně pro Vás budou připraveny švédskými stoly a lahodné večeře formou výběru z menu (případně formou studeného a teplého buffe) si vychutnáte ve stylové hotelové restauraci.

Lokalita zámeckého pobytu
Český ráj / Liberecko – (zámecký hotel se nachází mezi Turnovem a Libercem, 80 Km z Prahy, 20 Km z Liberce)

Zajímavosti okolí
Zámecký hotel je situován do jedné z nejkrásnějších oblastí České republiky, na samý okraj Českého ráje směrem na Liberec. Český ráj je jedinečný región, který nabízí na nevelkém území množství zajímavých míst, která skutečně stojí za návštěvu. Duch minulosti na Vás dýchne na hradech Kost, Valdštejn, Valečov, Frýdštejn, Trosky či Rotštejn a zámcích – Sychrov, Hrubý Rohozec, Humprecht a Mnichovo Hradiště. Naleznete zde též památky lidové architektury – Dolánky u Turnova, Sobotku nebo Vyskeř. Ideální variantou na výlet jsou i skalní města – Prachovské Skály, Hrubo či Maloskalsko. Necelých 20 Km je vzdálený Liberec s aquaparkem a ne o moc dále se rozprostírají lyžařské areály Krkonoš a Jizerských hor.

Ostatní
Zámecký pobyt pro dva je možné uskutečnit i v průběhu pracovního týdne (na libovolné tři dny a dvě noci) případně na delší dobu např. prodloužený víkend (cena za noc navíc je 3 000 Kč), přímo v hotelovém areálu se nachází parkoviště pro hosty, Váš domácí mazlíček může spokojeně cestovat s Vámi, hotel disponuje bezbariérovým přístupem. Hotel získává pravidelná ocenění v soutěži hotel roku libereckého kraje.

Cena pobytu 7999 Kč,- za dvě osoby, bodová hodnota 320

Objednávka pobytu

Pokud nechcete formulář vyplňovat stačí zavolat na 739907010 a objednávku provedeme po telefonu.

Způsob doručení poukazu:
- emailem (zdarma)- doporučeně ČP (59 Kč)- dobírkou ČP (149 Kč)- Expres kurýrní službou (359 Kč)